Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemkSecure has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/mitchelsteenman.nl/httpdocs/plugins/system/ksecure/ksecure.php on line 12 Resultaten

 volg mij via: twitter-bird3facebook-logoyou-tube1

 

  EkoPlaza

 

AEGON

    hoofdsponsor KNRB

Roeiresultaten

Nationaal

• Winnaar Skiffhead - 2011
• Nederlands kampioen (twee zonder stuurman) - 2005, 2007, 2009, 2010, 2013, 2014, 2015,2016
• Nederlands kampioen (acht met stuurman) - 2005, 2007, 2008, 2015
• Nederlands kampioen neo-senioren (twee zonder stuurman) - 2004
• Nederlands juniorenkampioen (indoor roeien) - 2002
• Nederlands kampioen neo-senioren (vier zonder stuurman) - 2002
• Nederlands juniorenkampioen (twee zonder stuurman) - 2001
• Nederlands juniorenkampioen (vier zonder stuurman) - 2001
• Nederlands juniorenkampioen (acht met stuurman) - 2001


Internationale toernooien


Twee zonder stuurman


• 2001: 6e Wereldkampioenschappen junioren Duisburg
• 2005: Goud Wereldkampioen neo-senioren (twee zonder stuurman)
• 2006: 8e Wereldbeker in München
• 2006: 5e Wereldbeker in Luzern
• 2006: 14e WK in Eton
• 2009: Brons Wereldbeker München
• 2012: Goud Europese Kampioenschappen Varese
• 2013: Brons Europese Kampioenschappen Sevilla
• 2013: Brons Wereldkampioenschappen Chungju Zuid-Korea
• 2014: Goud Wereldbeker Sydney
• 2014: Zilver Europese Kampioenschappen
• 2015: Goud Wereldbeker Varese
• 2015: Winnaar overal wereldbeker
• 2016: Zilver Wereldbeker Varese

Vier zonder stuurman


• 2002: 4e WK junioren
• 2003: 10e WK neo-senioren

Acht met stuurman


• 2004: WK studenten
• 2005: 4e Wereldbeker in Eton
• 2005: 4e Wereldbeker in Luzern
• 2005: 8e WK in Gifu
• 2007: 6e Wereldbeker in Linz/Ottensheim
• 2007: 8e Wereldbeker in Amsterdam
• 2007: 5e Wereldbeker in Luzern
• 2007: 10e WK in München
• 2008: 7e Wereldbeker in München
• 2008: 8e Wereldbeker in Luzern
• 2008: 1e Olympisch Kwalificatietoernooi
• 2008: 4e Olympische Spelen
• 2009: Worldcup Luzern
• 2009: Brons WK Poznan
• 2012: 5e Olympische Spelen

 

Varsity

  • 2006 Winnaar Varsity Oude Vier Skadi
  • 2007 Winnaar Varsity Oude Vier Skadi
  • 2008 Winnaar Varsity Oude Vier Skadi
  • 2009 Winnaar Varsity Oude Vier Skadi
  • 2010 Winnaar Varsity Oude Vier Skadi